Medimes Polska


Jesteśmy dystrybutorem renomowanych produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych oraz suplementów diety m.in. z dziedziny ginekologii, wspomagania płodności, urologii oraz diagnostyki in vitro.


Sprawdź pełną ofertę

Doświadczenie i profesjonalizm

Firma Medimes powstała w 2012 roku w Polsce a jej siedziba mieści się w Krakowie. Przez ten czas zbudowaliśmy pozycję lidera w dostarczaniu specjalistycznych produktów dla par starających się o dziecko. W ostatnich latach firma postawiła sobie za cel dynamiczny rozwój na rynku polskim oraz ekspansję w krajach Unii Europejskiej.

  • Działalność od 2012 roku
  • 25 produktów w portfolio
  • Obecność w Polsce, Republice Czeskiej i na Słowacji.

Misją Medimes jest dostarczenie na rynek Polski oraz Europy Środkowej najwyższej jakości produktów wspierających życie oraz leczenie a także testów do diagnostyki in-vitro.

W portfolio firmy znaleźć można preparaty najwyższej jakości, znanych europejskich producentów oraz marki własne. Oferujemy naszym odbiorcom jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty posiadające niezbędne na rynku certyfikaty.

Nasz zespół


Medimes to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym. Nasi przedstawiciele docierają do specjalistów w całej Polsce. Długotrwale budowana współpraca z hurtowniami, sieciami aptek i pojedynczymi aptekami pozwala nam na szeroką dystrybucję oferowanych produktów.

Dbamy o relacje z naszymi kontrahentami, oferując im produkty najwyższej jakości, dostosowane do unikalnych potrzeb.


Współpracuj z nami »
Strefa dla lekarzy