Produkcja kontraktowa 360°


Medimes oferuje kompleksowe usługi produkcji suplementów diety na zlecenie od A do Z poprzez opracowanie koncepcji i składu, zorganizowanie składników przez zaprojektowanie atrakcyjnego opakowania aż do rejestracji gotowego produktu w Głównym Inspektoracie Sanitarnym.

Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się w dostarczaniu najwyższej jakości usług produkcji suplementów diety w formie kapsułek oraz saszetek. Nasza misja to wspieranie Twojej firmy w realizacji celów związanych z produkcją i wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów zdrowotnych.


Skontaktuj się

Produkcja suplementów diety w kapsułkach i saszetkach:

opracowanie składu suplementu diety, kompletacja składników, produkcja kapsułek/saszetek, projekt opakowania, konfekcja, rejestracja suplementu diety w GIS

Szukasz partnera do profesjonalnej produkcji suplementów diety w formie kapsułek i saszetek?
Oferujemy nie tylko produkcję kontaktową suplementów diety, ale także stawiamy na innowacje i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza firma wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na wysokiej jakości, bezpieczne i efektywne suplementy dostosowane do różnorodnych potrzeb konsumentów. .

Wierzymy w indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza oferta obejmuje pełną personalizację produktów, co oznacza, że możemy dostosować formułę suplementu diety do Twoich unikalnych wymagań i specyfikacji rynkowej. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalne składniki czy innowacyjne substancje aktywne, Medimes dostarczy Ci produkt, który wyróżni się na rynku.

Dlaczego wybrać Medimes jako producenta kontraktowego twojego suplementu diety?

  • Doświadczenie i Profesjonalizm: Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem w branży suplementów diety na różnych szczeblach: procesu produkcji, marketingu, dystrybucji i sprzedaży. Nasza wiedza i zaangażowanie pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie.
  • Najwyższa Jakość Składników: Dbamy o to, aby wszystkie składniki używane w naszych suplementach były starannie wyselekcjonowane, spełniające najwyższe standardy jakości.
  • Produkcja Kontaktowa Kapsułek i Saszetek: Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji suplementów diety. Nasza produkcja kontaktowa kapsułek i saszetek pozwala dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Personalizacja Produktów: Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować formułę suplementów do Twoich unikalnych wymagań. Dzięki temu możemy wspólnie stworzyć produkty, które idealnie spełnią oczekiwania Twoich klientów.

Elastyczność w Produkcji Małych Partii i Prototypów

Rozumiemy, że nie zawsze potrzebujesz masowej produkcji od razu. Dlatego oferujemy elastyczność w produkcji małych partii i prototypów. To doskonała opcja dla klientów, którzy chcą przetestować nowy produkt na rynku przed pełną produkcją, z minimalnym ryzykiem finansowym.

Jak wyprodukować suplement diety?


Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, począwszy od rejestracji, poprzez budowę kanału dystrybucji, aż do aktywnej promocji oraz sprzedaży. Skala naszej działalności i współpraca z największymi hurtowniami farmaceutycznymi, zapewnia dostępność naszych produktów w aptekach w całej Polsce oraz gwarancję jakości, bezpieczeństwa i najwyższych standardów, koniecznych w obrocie tego typu produktami.


skontaktuj się z nami »

Realizujemy efektywne kampanie marketingowe, które budują silny i rozpoznawalny wizerunek marki oraz produktu. Nasze działania poprzedzamy dokładnymi badaniami grupy docelowej, co przekłada się na oczekiwany efekt. Zapewniamy współpracę obejmującą budowanie świadomości marki, zwiększenie znajomości oferty, także poprzez aktywny udział w prezentacjach, konferencjach i różne formy reklamy w magazynach. Ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym pozwoli na skuteczny wzrost sprzedaży Twoich produktów. Nasi przedstawiciele handlowi codziennie działają na terenie całej Polski, aktywnie prezentując najwyższej klasy materiały promocyjne.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej koncepcji biznesowej, skali działalności oraz sprawdzonym działaniom, jesteśmy w stanie skutecznie realizować cele sprzedażowe i marketingowe naszych partnerów biznesowych.

Do współpracy zapraszamy hurtownie oraz apteki zainteresowane nowymi produktami o wysokim potencjale sprzedażowym oraz producentów suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków.

Strefa dla lekarzy